Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Nowy Tomyśl

Nowy Tomyśl, wielkopolskie

  • 1 699 000 zł
  • 250 m²
  • 6 796 zł/m²

Zdjęcie

Anna Nyga

Skontaktuj się

Dom Nowy Tomyśl

Nowy Tomyśl, wielkopolskie

zaktualizowane:
21 maja 2026

1 699 000 zł

250 m²

6 796 zł/m²

Dom Nowy Tomyśl

Zaktualizowane: 21 maja 2026

1 699 000 zł 250 m² 6 796 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
1 590 m²
Miejsce postojowe:
-
Rok budowy:
1963

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

1 590 m²

Miejsce postojowe:

-

Rok budowy:

1963

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 699 000 zł (6 796 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: natychmiast
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 250 m² (97 m² powierzchni użytkowej), 4 pokoje (3 sypialnie), 2 łazienki; stan: bardzo dobry
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 1963
  •   pokrycie dachu: dachówka
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 1 590 m²
  •   kształt: prostokąt
  •   dojazd drogą asfaltową, działka ogrodzona
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe, kominek
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
  • Źródło: biuro nieruchomości: Nyga Nieruchomości, zaktualizowane: 21.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 800

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Dom z dużą działką i pięknym ogrodem ul. Kościuszki, Nowy Tomyśl

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony przy ul. Kościuszki w Nowym Tomyślu, na zagospodarowanej działce o powierzchni 1590 m.
Nieruchomość idealna dla osób poszukujących domu z dużą ilością dodatkowej przestrzeni, zadbanym ogrodem oraz bardzo dobrą lokalizacją zapewniającą szybki dojazd do centrum miasta i pełnej infrastruktury. (...)

Agent

Anna Nyga

600 536...

600 536 868

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości