Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Nowy Tomyśl - Oferty sprzedaży nieruchomości

27 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiatrakowa

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

440 000 zł64 m² 6 929,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Inwestycja przy oliwkowej/wiatrakowej w Nowym Tomyślu to kameralne osiedle 12 lokali mieszkalnych w otoczeniu ogródków działkowych, z dobrym dostępem do obwodnicy miasta, blisko szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiatrakowa

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

435 000 zł70 m² 6 214,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Piłsudskiego

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

698 000 zł144 m² 4 838,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukasz do zakupu lokali hadlowych/usługowych w centrum Nowego Tomyśla? Szukasz miejsca do prowadzenia Swojej działalności biurowej? Jesteś prawnikiem, architektem, lekarzem? Masz dość płacenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowy Tomyśl

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

799 000 zł133 m² 6 010,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:973 m²

Dom przy ulicy Szałwiowej to 4 pokojowy budynek o powierzchni użytkowej ok 132,94 mkw. w stylu "nowoczesnej stodoły" usytowany na dużej działce o powierzchni ponad 970 mkw. w Glinnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowy Tomyśl

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

420 000 zł63 m² 6 677 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 62,90 m na osiedlu Północ 9 w Nowym Tomyślu! Lokalizacja: osiedle Północ 9, nowy Tomyśl Piętro: 3 Układ mieszkania: 3 pokoje, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Północ

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

395 000 zł65 m² 6 114,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Jeśli szukasz gotowego do zamieszkania lokum, to oferta idealna dla Ciebie i Twojej rodziny. To mieszkanie jest doskonałe również pod inwestycje - wynajem. Umeblowane, przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowy Tomyśl

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

400 000 zł120 m² 3 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży dwóch uroczych parterowych domów jednorodzinnych, usytuowanych w Glinnie przy ulicy Aroniowej. Te eleganckie budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nowy Tomyśl

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

1 980 000 zł211 m² 9 383,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 222 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Spacer wirtualny Jeśli szukasz "swojego miejsca", to zatrzymaj się na chwilę i popatrz na tę ofertę. Z pewnością zaciekawi Cię ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

495 000 zł152 m² 3 248,24 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2022

Oferujemy również usługę bezpłatengo pośrednictwa kredytowego. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie nieruchomościami Polecamy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

290 000 zł58 m² 4 978 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta Sprzedaży Mieszkania w Centrum Nowego Tomyśla. Oferujemy do sprzedaży urokliwe mieszkanie położone w samym sercu Nowego Tomyśla, przy ul. Długiej. Lokalizacja ta gwarantuje wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Osiedle Tęczowe

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

599 000 zł99 m² 6 023,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Osiedle Tęczowe to domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej, zlokalizowane blisko centrum Nowego Tomyśla. Zielone otoczenie Parku Kultury i Wypoczynku im. Feliksa Szołdrskiego oraz kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowy Tomyśl

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

630 000 zł107 m² 5 887,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Inwestycja przy ulicy Miętowej w Glinnie to domy jednorodzinne dwulokalowe/bliźniaki, zlokalizowane ok. 2 km od centrum Nowego Tomyśla. Otoczenie niskiej jednorodzinnej zabudowy oraz kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komunalna

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

550 000 zł124 m² 4 423,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Polecamy na sprzedaż komfortowe, gotowe do wprowadzenia, wykończone z wysokiej klasy materiałów mieszkanie o powierzchni odpowiadającej niewielkiemu domowi. To oferta idealna nietylko dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Paprocka

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

1 200 000 zł200 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferuję Państwu na sprzedaż gotowy do zamieszkania dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 200m2 w świetnej lokalizacji przy ulicy Paprockiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowy Tomyśl

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

375 000 zł54 m² 6 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:474 m²

Szukasz własnej przestrzeni z ogrodem ? Cenisz sobie bliskość miasta ale jednocześnie zależy Ci na spokoju i dystansie od codziennego ruchu ulicznego? Polecamy nieruchomość w znakomitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Nowy Tomyśl

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

320 000 zł96 m² 3 348,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz przestrzeni, to oferta lokalu idealna dla Ciebie i Twojej rodziny. To oferta idealna również pod inwestycje - wynajem. Polecamy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 96 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowy Tomyśl

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

420 000 zł255 m² 1 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 693 m²

Na sprzedaż parterowy dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym o pow. użytkowej 155,42 m2, posadowiony na działce o pow. 1693 m2 w miejscowości Boruja Kościelna, 3 km od Nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Nowy Tomyśl

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

420 000 zł255 m² 1 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 693 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny dwulokalowy w stanie surowym zamkniętym o łącznej pow. użytkowej 255,42 m2 posadowiony na działce o pow. 1693 m2 w miejscowości Boruja Kościelna, 3 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Baranowskiego

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

360 000 zł80 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:965 m²

Szukasz własnej przestrzeni z ogrodem ? Cenisz sobie bliskość miasta ale jednocześnie z dala od codziennego ruchu ulicznego? Polecamy nieruchomość w znakomitej lokalizacji miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Nowy Tomyśl

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

250 000 zł3 120 m² 80,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

sprzedam działkę leśną we wsi Rojewo, położona w województwie wielkopolskim, w powiecie grodziskim, w gminie Grodzisk Wielkopolski. Działka leśna o powierzchni 3120 m2 - las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowy Tomyśl

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

280 000 zł34 m² 8 130 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą sprzedaży mieszkania na Osiedlu Batorego w urokliwym Nowym Tomyślu! Powierzchnia: 34,44 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 2 Skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komunalna

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

595 800 zł124 m² 4 792,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie przy ulicy Komunalnej to komfortowe, gotowe do wprowadzenia, wykończone z wysokiej klasy materiałów lokum o powierzchni odpowiadającej niewielkiemu domowi. To oferta idealna nietylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Nowy Tomyśl

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

130 000 zł10 219 m² 12,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy również usługę bezpłatengo pośrednictwa kredytowego. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie nieruchomościami Polecam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiatrakowa

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

435 000 zł70 m² 6 214,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Nowy Tomyśl

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

4 604 zł5 600 m² 0,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Syndyk masy upadłości Natalii Maciejewicz osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, sprzeda z wolnej ręki następujące udziały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Stefana Batorego

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

350 000 zł63 m² 5 564,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż zadbane i gotowe do zamieszkania trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na IV piętrze budynku wielorodzinnego zlokalizowanego w cichej i spokojnej okolicy przy Os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Nowy Tomyśl

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

80 000 zł21 m² 3 809,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dla wszystkich, którzy poszukują lokalu na swój wymarzony biznes, proponujemy nieruchomość ok. 21 mkw. powierzchni, usytuowany w doskonałej okolicy przy ul. Jana Pawła II w Nowym Tomyślu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Nowy Tomyśl

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

35 000 zł16 m² 2 213,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecamy na sprzedaż murowany garaż o powierzchni 15,81 mkw. znajdujący się przy ul. Emilli Sczanieckiej w Nowym Tomyślu. Nieruchomość w zabudowie szeregowej została wybudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

390 000 zł76 m² 5 164,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy również usługę bezpłatengo pośrednictwa kredytowego. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie nieruchomościami nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Stefana Batorego

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

299 000 zł49 m² 6 076 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż odświeżone dwupokojowe mieszkanie usytuowane na I piętrze budynku wielorodzinnego zlokalizowanego w spokojnej okolicy Os. Stefana Batorego w Nowym Tomyślu, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Osiedle Tęczowe

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

579 000 zł99 m² 5 822,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Osiedle Stefana Batorego

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

330 000 zł52 m² 6 382,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Oferujemy na sprzedaż odnowione mieszkanie o powierzchni ok. 52 mkw. wraz z piwnicą i balkonem, położone na parterze, na os. Stefana Batorego w Nowym Tomyślu. Nieruchomość polecana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Stefana Batorego

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

389 000 zł63 m² 6 184,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Kupujący 0% Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż na pierwszym piętrze w 4- piętrowym budynku zlokalizowanym wśród wielu terenów zielonych a przy tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Osiedle Tęczowe

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

549 000 zł99 m² 5 520,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Stefana Batorego

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

330 000 zł52 m² 6 226,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż słoneczne i gotowe do wprowadzenia się trzypokojowe mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze budynku wielorodzinnego znajdującego się w cichej okolicy przy Os. Stefana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poznańska

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

205 000 zł38 m² 5 452,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1925

Polecamy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 38 mkw. usytuowane na parterze w kamienicy wraz z przynależnym pomieszczeniem gospodarczym ok. 6 mkw., położone w centrum Nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Nowy Tomyśl

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

348 000 zł52 m² 6 692,31 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W centrum miasta nowy tomyśl Zapraszamy do zapoznania się z propozycją mieszkania na I piętrze w centrum miasta Nowy Tomyśl. Położenie nieruchomości: w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Nowy Tomyśl

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

88 000 zł826 m² 106,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę W bliskiej odległości od miasta nowy tomyśl Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży działki o powierzchni 826 m2 w Nowym Tomyślu. Kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Stefana Batorego

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

320 000 zł63 m² 5 087,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Polecamy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na 3 piętrze budynku wielorodzinnego położonego przy Os. Stefana Batorego w Nowym Tomyślu. Nieruchomość została docieplona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Powstańców Wielkopolskich

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

79 000 zł1 000 m² 79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szukasz działki budowlanej pod budowę domu jednorodzinnego nieopodal Nowego Tomyśla? Mamy dla Ciebie idealną nieruchomość w miejscowości Boruja Kościelna, w zacisznej okolicy otoczonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowy Tomyśl

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

549 000 zł99 m² 5 520,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Nowy dom "na już"? Gotowy do odbioru? Blisko miasta i centrum? Tylko teraz mamy dla Ciebie i Twojej rodziny świetną ofertę gotowych do odbioru domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej.