Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Nowy Tomyśl

29 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

29 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Działka budowlana przy lesie Nowy Tomyśl

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

250 000 zł1 064 m² 234,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję działkę o numerze 219/25, zlokalizowaną w Nowym Tomyślu. Nieruchomość o powierzchni 1064 m to świetna propozycja dla osób poszukujących miejsca pod budowę.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł30 m² 8 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Sprzedam budynek przeznaczony na dzialalność gospodarczą. Podłączony do prądu, wody i kanalizacji. Znajduje się w centrum miasta przy jednej z głównych ulic miasta. Działka wielkości.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Nowy Tomyśl

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

519 000 zł146 m² 3 554,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:960 m²

Opis Pragniesz miejsca, które nazwiesz swoim domem ? Ten dom w zacisznej lokalizacji z dala od zgiełku miasta, to idealne miejsce dla Twojej rodziny. Lokalizacja: nieruchomość położona we wsi.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Kościuszki

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

1 050 000 zł192,26 m² 5 461,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 557 m²

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży kamienicy usytuowanej w samym sercu Nowego Tomyśla, na dużej działce o powierzchni 1557 m . Ta nieruchomość to doskonała inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

Biuro wolne od zaraz, ul. Poznańska

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

29 zł/m²35 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy do wynajęcia Nowy Tomyśl, ul. Poznańska 22 (35 m, centrum). Oferuję do wynajęcia funkcjonalny lokal użytkowy w Nowym Tomyślu, położony przy ul. Poznańskiej 22. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Wiklinowa

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

2 500 000 zł1 184 m² 2 111,49 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: nowy Tomyśl, ul. Koszykowa/wiklinowa Działka:powierzchnia 1184 m (u.w.) Dojazd: utwardzony z dwóch stron (ul. Koszykowa i Wiklinowa) Ogrodzenie: murowane, 3 duże bramy wjazdowe.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Nowy Tomyśl

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

9 575 620 zł50 398 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt o pow. 50.398 m2, zlokalizowany w Nowym Tomyślu, w skład którego wchodzi kilka wyodrębnionych działek. Działki położone są na terenach zabudowy obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący, ul. Słonecznikowa

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

795 000 zł120,44 m² 6 601 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 359 m²

Polecamy na sprzedaż dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym położony w Nowym Tomyślu przy ulicy Słonecznikowej. Jest to prosty dom z poddaszem użytkowym, wyróżniający się.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

799 000 zł248 m² 3 221,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:243 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej położonego w dobrej lokalizacji, na rodzinnym osiedlu, blisko parku w Nowym Tomyślu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komunalna

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

569 000 zł64 m² 8 890,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

2 niezależne lokale | 2 czynsze | Gotowa inwestycja pod najem | 63,71 m | Nowy Tomyśl Na sprzedaż nieruchomość przygotowana z myślą o inwestorze mieszkanie o powierzchni 63,71.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Asnyka

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

180 000 zł18,30 m² 9 836 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lub do wynajęcia lokal usługowy w Nowym Tomyślu, ul. Asnyka parter, 18,3 m. Lokalizacja: nowy Tomyśl, ul. Asnyka, woj. wielkopolskie. Opis nieruchomości: przedstawiamy atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna ogrodzona Nowy Tomyśl

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

4 000 zł1 900 m² 2,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Wynajem placu utwardzonego w Turkowie - idealne miejsce na Twoją działalność! Poszukujesz przestrzeni do składowania, magazynowania lub prowadzenia działalności? Mam dla Ciebie świetną ofertę!.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł581,70 m² 4 297,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Jeżynowa

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

1 177 000 zł151,10 m² 7 789,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący, który spełni oczekiwania osób ceniących wygodę, nowoczesne technologie i świadome podejście do życia. To miejsce, w którym możesz zamieszkać od.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

1 999 000 zł228 m² 8 767,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 136 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom łączący minimalizm z elementami modernizmu i stylu loftowego. Wnętrze charakteryzuje się prostą, geometryczną formą, dużą ilością przestrzeni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościuszki

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

350 000 zł62,55 m² 5 595,52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania. Lokalizacja: nowy Tomyśl, ul. Kościuszki specyfikacja: powierzchnia: 62,55 mkw. Mieszkanie znajduje się na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Asnyka

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

82 zł/m²18,30 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Nowy Tomyśl

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

670 000 zł81 m² 8 271,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferujemy jasny i funkcjonalny lokal mieszkalny w stanie niewymagający żadnych nakładów finansowych. To doskonała propozycja dla osób, które chcą wprowadzić się od razu, bez remontów.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Wypoczynkowa

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

250 000 zł1 064 m² 234,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę o numerze ewidencyjnym 219/23, położoną w Nowym Tomyślu/ Paproć. Nieruchomość o powierzchni 1064 m stanowi doskonałą propozycję dla.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Piaskowa

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

949 000 zł215,18 m² 4 410,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:758 m²

Polecam do sprzedaży dom wolnostojący położony przy ul. Piaskowej w Nowym Tomyślu. Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony o powierzchni użytkowej 165m. Wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Biuro klimatyzowane, ul. Tysiąclecia

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

3 350 000 zł1 710,42 m² 1 958,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie W sprawie przetargu Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Świętokrzyska 36, 00-116 Warszawa ogłasza przetarg pisemny.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Słonecznikowa

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

1 200 000 zł250 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:878 m²

Dom z oddzielnym mieszkaniem - idealny dla rodziny, seniorów lub pod działalność gospodarczą. Na sprzedaż funkcjonalny i wszechstronny dom, zaprojektowany tak, aby sprostać różnym potrzebom.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Nowy Tomyśl

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

1 200 000 zł22 794 m² 52,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz dużej działki inwestycyjnej w zachodniej części województwa wielkopolskiego, usytuowanej przy osi Warszawa-Poznań-Berlin? Wykorzystaj szansę na zakup tej wyjątkowej nieruchomości!.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Nowy Tomyśl

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

798 000 zł180 m² 4 433,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu w zabudowie szeregowej, zaledwie kilka kroków od centrum Nowego Tomyśla. Ta nieruchomość to idealne miejsce dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 780 zł106,12 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ostatnie 2 Apartamenty na sprzedaż w centrum Nowego Tomyśla! Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży luksusowych mieszkań położonych w sercu Nowego Tomyśla. Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

670 000 zł81 m² 8 271,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Działka Nowy Tomyśl

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

4 803 480 zł21 834 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, niezabudowana, zlokalizowana w Nowym Tomyślu, w skład której wchodzi 6 sąsiadujących ze sobą działek. - łączna powierzchnia działek to 21.834 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

4 284 600 zł28 564 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o pow. 2,85 ha, zlokalizowana w Nowym Tomyślu. Działka położona jest na terenach zabudowy obiektów produkcyjnych, składów i magazynów,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak, ul. Sienkiewicza

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

1 570 000 zł260 m² 6 038 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:979 m²

Dwa Domy na Sprzedaż ul. Sienkiewicza, nowy Tomyśl. Idealna Inwestycja i Komfort Zamieszkania. Szukasz wyjątkowej nieruchomości w Nowym Tomyślu? Ta oferta łączy komfort, niezależność.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

Działka budowlana Glinno

Glinno,wielkopolskie

361 350 zł1 095 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki o powierzchniach: dz. nr. 212/1 - pow. 0,1095 ha dz. nr. 212/2 - pow. 0,1099 ha dz. nr. 212/3 - pow. 0,1820 ha dz. nr. 212/4 - pow. 0,2212 ha Położone w malowniczym Glinnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

900 000 zł6 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: duża działka z warunkami zabudowy Glinno, pow. nowotomyski Na sprzedaż przestronna działka o powierzchni ok. 6000 m , położona w miejscowości Glinno (powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rynek pierwotny

Dom bliźniak, ul. Korzenna

Glinno,wielkopolskie